Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

- To będzie trudna walka, spodziewam się, że on ruszy na mnie od początku - mówi Hugo Centeno Jr (22-0, 12 KO), który w sobotę zmierzy się z Łukaszem Maćcem (22-2-1, 5 KO) na gali Premier Boxing Champions w Mashantucket. Dla Polaka będzie to debiut na amerykańskim ringu.

- Maciec to twardziel, widziałem kilka jego walk i wiem, że lubi ofensywny boks. To na pewno nie będzie walka łatwiejsza od moich ostatnich pojedynków, spodziewam się tego samego lub nawet wyższego poziomu trudności. Maciec nie jest pięściarzem, z którym łatwo się wygrywa. Ten pojedynek będzie wyzwaniem - przekonuje Amerykanin, który ostatni raz boksował w grudniu.

- W ostatnich tygodniach sporo pracowałem nad siłą i precyzją uderzeń. Czuję, że dojrzewam jako mężczyzna i mam po prostu więcej siły. Walcząc w kategorii średniej musisz mieć czym uderzyć. Poza tym sporo czasu poświęciłem nad moim czasem reakcji w ringu. Przygotowania przebiegły bardzo dobrze - ocenia Centeno, który podobnie jak Maciec, po raz pierwszy będzie walczył na gali z cyklu PBC.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek o mistrzostwo świata IBF wagi super półśredniej pomiędzy Jermallem Charlo i Corneliusem Bundragem. Transmisja gali w TVP Sport.