onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 16 kwietnia na gali w Nowym Jorku pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Łukasz Maciec (22-3-1, 5 KO). Nazwisko rywala 26-letniego pięściarza grupy Paco Team Lublin i Sferis KnockOut Promotions nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

- Do tego terminu przygotowywałem się już od jakiegoś czasu. Teraz zostało to oficjalnie potwierdzone, więc bardzo się cieszę i trenuję jeszcze mocniej. Mam za sobą obóz w Zakopanem i pierwszy sparing - mówi Maciec, który ostatni raz boksował we wrześniu, przegrywając z Amerykaninem Hugo Centeno. Kwietniowy występ Maćca został zakontraktowany w limicie do 150 funtów.

- W końcu zaboksuję w swoim limicie. W pojedynku z Centeno nie boksowałem w swoim limicie, ale czułem, że mimo wszystko mogę go pokonać. Teraz jestem otwarty na każdego w mojej kategorii wagowej. W najbliższych tygodniach będę dzielił swoje przygotowania na Warszawę i Lublin, a do Stanów Zjednoczonych mamy wylecieć 8 kwietnia - tłumaczy Maciec.

Podczas tej samej gali do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej przystąpi Krzysztof Głowacki, który skrzyżuje rękawice ze Stevem Cunninghamem.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze