Patronat medialny


 


Niewykluczone, że Maciej Miszkiń (16-3, 4 KO) i niedawny pretendent do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej Paweł Głażewski (22-3, 5 KO) zostaną poddani wyrywkowym testom dopingowym przed zaplanowanym na 18 kwietnia rewanżem. Pojedynek pięściarzy o pas WBC Baltic będzie jedną z głównych atrakcji gali w Legionowie.

- Podczas negocjacji usłyszałem od Tomasza Babilońskiego, że warunkiem przystąpienia do rewanżu jest poddanie się testom dopingowym, tym prawdziwym, wyrywkowym. Cieszę się z takiej sytuacji i chciałbym podziękować Tomaszowi Babilońskiemu za takie działania, które pomagają oczyścić boks - powiedział w rozmowie z ringpolska.pl Miszkiń.

Przystąpieniu do testów dopingowych przed kwietniową galą w Legionowie nie sprzeciwia się także Głażewski. - Mogę poddać się testom w każdej chwili, nie mam z tym problemu. Trzeba dbać o czystość w tym sporcie - skomentował popularny "Głaz".

Pierwsza walka Głażewskiego z Miszkiniem została rozegrana w kwietniu ubiegłego roku. Kibice uznali ją za jeden z najlepszych pojedynków minionych dwunastu miesięcy.