Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) wyleczył już kontuzję dłoni i zaczyna już myśleć o powrocie na ring. Były challenger WBO kategorii średniej o możliwych scenariuszach na najbliższą sportową przyszłość opowiedział w rozmowie z TVP Sport.

- Były plany walki pod koniec sierpnia w Polsce, jakoś się w miarę dogadaliśmy, ale dochodzą mnie informację, że być może będzie oferta pojedynku za granicą - zdradził "Striczu" Rafałowi Mandesowi.

- Rozmawiałem z Andrzejem Wasilewskim - mam jeszcze jedną walkę w kontrakcie z Eddie Hearnem i on nas nadal chętnie widzi na swoich galach. Rozmawiałem z Piotrkiem [Wilczewskim] i jesteśmy takiego samego zdania - nie mogę walczyć z byle frajerem, ale nie mogę też z kimś z top 10, bo nie jesteśmy na to teraz gotowi. Oczywiście gdyby przyszła taka oferta, to byśmy ją przyjęli, ale powtarzam - na kogoś ze ścisłej światowej czołówki nie jesteśmy teraz gotowi. Ale np. takiego Ariasa, czy Keeler, który boksował z Andrade - to bardzo chętnie. Na takiego rywala jestem gotowy za sześć tygodni - oznajmił Sulęcki.

Cała rozmowa z Maciejem Sulęckim na sport.tvp.pl >>