Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


17 grudnia w Wyszkowie na gali KnockOut Boxing Night Extra (bilety na ebilet.pl), której główną atrakcją będzie walka faworyta miejscowej publiczności Mateusza Tryca (12-0, 7 KO), na ring po 16-miesięcznej przerwie powróci Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO). Rywalem byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej będzie Fouad El Massoudi (17-15-1, 2 KO).

Francuski oponent popularnego "Stricza" ma na swoim koncie pojedynki o mistrzowskie pasy Europy i Unii Europejskiej. Trzy lata temu gościł w Polsce, pokonując przez techniczny nokaut Patryka Szymańskiego. 

- Cieszę się z powrotu, było w mojej karierze ostatnio trochę zawirowań, kontuzje, ale jestem już w dobrej formie i chcę się przypomnieć kibicom. Chcę wygrać, a potem liczę na mocne walki w USA albo Wielkiej Brytanii - mówi będący jednym z najlepszych polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Sulęcki. 

Podczas grudniowej gali po raz pierwszy od czasu ringowej wojny z Mateuszem Masternakiem zaprezentuje się fanom Adam Balski (15-1, 9 KO), który za rywala miał będzie Wadima Nowopaszyna (6-3, 2 KO). Ukrainiec kilka miesięcy temu przeboksował osiem rund z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. 

Wyszkowskiej publice pokażą się ponadto obiecujący Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO) i Łukasz Pławecki (3-0-1, 1 KO). Transmisja w TVP Sport. Rywal Mateusza Tryca zostanie ostatecznie potwierdzony za kilka godzin.  

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>