Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Przemysław Zyśk nie odpoczywał zbyt długo po ostatnim występie. "Ostrołęcki Taran" wrócił na salę treningową i sparował w ostatnich dniach z Maciejem Sulęckim (29-2, 11 KO), który znajduje się na finiszu przygotowań do walki z Fouadem El Massoudim (17-15-1, 2 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji piątkowej gali KnockOut Boxing Night Extra (bilety na ebilet.pl) w Wyszkowie.

- Nie ma to jak zacząć od mocnego sparingu. Maciek boksuje na gali w Wyszkowie i jest w super formie - skomentował w mediach społecznościowych Zyśk.

34-letni El Massoudi po raz drugi zaboksuje przed polską publicznością. W debiucie Francuz, który m.in. dwukrotnie boksował o tytuł mistrza Europy i był zawodowym mistrzem swojego kraju, znokautował Patryka Szymańskiego. 

Główną atrakcją gali w Wyszkowie będzie walka faworyta miejscowej publiczności Mateusza Tryca (12-0, 7 KO) z Javierem Francisco Macielem (33-14, 23 KO). Podczas grudniowej gali po raz pierwszy od czasu ringowej wojny z Mateuszem Masternakiem zaprezentuje się fanom Adam Balski (15-1, 9 KO), który za rywala miał będzie Wadima Nowopaszyna (6-3, 2 KO). 

Wyszkowskiej publice pokażą się ponadto obiecujący Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO) i Łukasz Pławecki (3-0-1, 1 KO). Transmisja w TVP Sport. 

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>