Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Marcin Rekowski

1 lutego na gali "Wojak Boxing Night" w Opolu dojdzie do elektryzująco zapowiadającej się walki w kategorii ciężkiej pomiędzy niepokonanym na zawodowych ringach Marcinem Rekowskim (12-0, 10 KO) i byłym mistrzem świata Oliverem McCallem (56-13, 37 KO).

Dla "Atomowego Byka" konfrontacja z Rekowskim będzie miała wymiar nie tylko sportowy ale i osobisty, bo w maju ubiegłego roku Polak na jego oczach zdemolował w pięciu rundach jego syna - Elijaha. - To że on pobił mojego syna, sprawia, że trenuję jeszcze mocniej. Chcę pomścić Elijaha! Ja w swojej karierze walczyłem z wielkimi pięściarzami, on nie prezentuje takiego poziomu, to nie jest bokser klasy światowej. Jestem zdeterminowany i przekonany o tym, że wygram tę walkę! - zapowiada pewny siebie "Atomic Bull".

Podczas opolskiej gali na ring powróci niedawny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Andrzej Wawrzyk (27-1, 13 KO). Rywalem Polaka będzie pogromca sprzed lat legendarnego Mike'a Tysona - Danny Williams (45-20, 34 KO).

Ponadto zostaną rozegrane jeszcze trzy inne ciekawe pojedynki boksu zawodowego z udziałem niepokonanych wschodzących gwiazd pięściarstwa znad Wisły - Andrzeja Sołdry (9-0-1, 5 KO), Przemysława Runowskiego (4-0, 1 KO) i Marka Matyji (3-0, 2 KO).

Bilety na galę w Opolu w cenie od 40 PLN nabyć można od dziś na eventim.pl >>