Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

26 kwietnia na gali "Wojak Boxing Night" w Legionowie Marcin Rekowski (13-1, 11 KO) zmierzy się w rewanżowym pojedynku z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Oliverem McCallem (57-13, 36 KO). Pierwsze spotkanie pięściarzy zakończyło się punktową wygraną Amerykanina, który w drodze po zwycięstwo rzucił Polaka raz na deski. Popularny "Atomowy Byk" zapowiada, że za pięć tygodni będzie chciał rozstrzygnąć walkę prze czasem.

- Tym razem będę nie chcę pozostawić nic w rękach sędziów, znokautuję Rekowskiego, będę w jeszcze lepszej formie niż w lutym! - odgraża się McCall, dodając, że cieszy się, że pojedynek będzie rozegrany na dłuższym, dziesięciorundowym, dystansie.

- To działa na moją korzyść - przekonuje "Atomic Bull". - Bo ja z każdą rundą boksuję lepiej i nawet jeśli nie uda mi się go znokautować, to dłuższy dystans pozwoli mi pokazać się z lepszej strony.

- Mam nadzieję, że Rekowski będzie w swojej życiowej formie, bo ja będę znakomicie przygotowany! - kończy Oliver McCall, który do starcia z Rekowski przygotowuje się w Chicago pod okiem Danella Nicholsona.

http://www.youtube.com/watch?v=eVD5RP4n03E