Patronat medialny


 

Już tylko dwa tygodnie pozostały do zaplanowanej na 2 kwietnia w Krakowie gali Polsat Boxing Night, na której Marcin Rekowski (17-2, 14 KO) zmierzy się z Andrzejem Wawrzykiem (31-1, 17 KO). Popularny "Rex" po kilkudniowym pobycie na sparingach u Tomasza Adamka w Łomnicy powrócił wraz z trenerem Rafałem Kałużnym do Gdańska, gdzie ćwiczy, sparując z dwumetrowym Krzysztofem Koselą. 

- Myślę, że będzie w porządku, bo cały okres przygotowawczy był bardzo mocny i bardzo dobrze przeszedł i myślę, że moja forma będzie idealna - ocenia bokser z Kościerzyny w rozmowie z Polsatem Sport. 

Rekowski brał udział także w poprzedniej edycji Polsat Boxing Night, jednak wówczas przegrał po dramatycznym boju z Nagym Aguilerą. - Teraz mam mniejszą wagę, a jak ważę mniej, to jestem szybszy, bardziej dynamiczny, mam lepszy przegląd. Jeśli dobrze przepracowałem okres przygotowawczy, to czuję się pewny, a teraz czuję się pewny - deklaruje "Rex".

Głównym wydarzeniem kwietniowej gali w Krakowie będzie konfrontacja Tomasza Adamka (50-4, 30 KO) z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO) o pas IBF Inter-Continental kategorii ciężkiej.

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night V >>