Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Już w sobotę gala KnockOut Boxing Night #11, na której w walce wieczoru w rewanżowym starciu zmierzą się Marek Matyja i Paweł Stępień. O typy na ten pojedynek zapytaliśmy pięściarzy, dziennikarzy i ekspertów. Transmisja 25 lipca od 19:30 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport, a skrót najważniejszych wydarzeń od 23:20 w TVP 1.

Jak walkę wieczoru gali KBN #11 typują pięściarze oraz eksperci?
Grzegorz Proksa: Uważam, że w tej walce Stępień będzie bardziej zdeterminowany. W ostatniej pozwalał sobie na chwilę przestoju i to zadecydowało o przebiegu walki. Myślę, że tutaj faworytem dla mnie jest Stępień.

Łukasz Różański: Moim faworytem jest Paweł Stępień. Myślę, że wygra na punkty. Jestem przekonany, że w tym pojedynku zaboksuje agresywniej i wygra wyraźnie. Bardzo ciekawa walka, oczywiście to jest boks i wszystko może się zdarzyć.

Maciej Sulęcki: Wygra Stępień, bo jest bardziej wszechstronny, ale Marek jak na twardziela przystało tanio skóry nie sprzeda. Nie zdziwię się, jak przełamie Pawła pod koniec, jeżeli ten nie zachowa koncentracji do ostatniej rundy.

Przemysław Zyśk: Myślę, że to Marka ręka powędruje w górę. Wtedy było ciasno, a teraz zrobiliśmy bardzo dobrą robotę na obozie. Myślę, że to będzie życiówka Marka. Wnioski zostały wyciągnięte zdecydowanie i tym razem nie odpuści.

Fiodor Czerkaszyn: Sam jestem ciekaw. Dla mnie to 50 na 50. Zależy wszystko od tego, jakie wnioski oni wynieśli po pierwszej walce. Paweł i Marek mają zupełnie różne style. Komu uda się narzucić swój, ten będzie lepszy 25 lipca.

Pełna treść artykułu na Tvpsport.pl >>