Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


MasternakPo tym jak w minioną sobotę jeden z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy Mateusz Masternak (29-0, 21 KO) odniósł największy w swojej karierze sukces, zdobywając tytuł mistrza Europy w kategorii junior ciężkiej, po raz kolejny odżył pomysł zorganizowania pojedynku popularnego "Mastera" z mistrzem świata federacji WBC dywizji do 200 funtów, Krzysztofem Włodarczykiem (47-2-1, 33 KO).

Trener Masternaka, Andrzej Gmitruk nie ma wątpliwości, że jego podopieczny jest już gotowy na starcie z dużo bardziej doświadczonym "Diablo".

- Absolutnie tak. Choćby ta ostatnia walka pokazała już to, że Mateusz jest gotowy. Oczywiście nad kilkoma elementami jeszcze musimy popracować, ale to jest już nasza tajemnica zawodowa. Masternak ma już bardzo duże obycie ringowe, jest przygotowany mentalnie do pojedynków na szczycie Posiada uderzenie z obu rąk, ma doskonały refleks. Myślę, że walka z Włodarczykiem przyniosłaby bardzo dużo emocji. Wiemy jakie atuty ma Krzysztof Włodarczyk, ale wiemy też jakie atuty ma Masternak. Mateusz jest dzisiaj zawodnikiem który przy swoich warunkach fizycznych potrafi "wejść" dwoma, trzema ciosami na tułów i uniknąć lewego czy prawego sierpowego przy wychodzeniu. Opiera swój boks na refleksie. Myślę więc, że ta walka byłaby bardzo dobra- powiedział Gmitruk.