Patronat medialny


 

 

Mateusz Masternak po niespełna dwóch latach wraca na zawodowy ring i na gali KnockOut Boxing Night #13 zmierzy się z Taylorem Mabiką. Transmisja w sobotę w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport, a walka "Mastera" na żywo także w TVP 1.

Masternak o powrocie do boksu zawodowego:
- Powroty są fajne. W ostatnim czasie nie wychodziłem często do ringu, a ja jestem wilkiem, którego ciągnie do lasu i czuję, że jestem w swoim żywiole. Zawsze jak się podejmuje istotne decyzje czy to w życiu czy w życiu sportowym, to są dylematy. Raz wstałem lewą nogą i byłem w boksie olimpijskim, raz wstałem prawą i byłem w boksie zawodowym.

Masternak o przygotowaniach:
- Gdy dowiedziałem się o walce, to już byłem w przyzwoitej formie. W ostatnim czasie skupiliśmy się na sparingach, technice i tym co jest wskazane, by robić przed samym pojedynkiem. Czasu miałem więc odpowiednio, a forma jest satysfakcjonująca.

Masternak o walkach Mabiki z innymi Polakami – Krzysztofem Włodarczykiem i Krzysztofem Głowackim:
- Krzysztofy Krzysztofami, ale on się przekona teraz jak Mateusze mocno biją. Każdy pięściarz ma swój styl, a styl robi walkę. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia jak na tle Mabiki wypadli inni Polacy. Ja chcę wyjść i zaprezentować się najlepiej jak potrafię.

Pełna treść artykułu na Tvpsport.pl >>