Patronat medialny


 

Mateusz Masternak oraz Fiodor Czerkaszyn będą głównymi bohaterami gali KnockOut Boxing Night Extra w Łodzi. We wtorek obaj poznali rywali. 4 grudnia w akcji zobaczymy także młodych i zdolnych – Kamila Bednarka i Rafała Wołczeckiego. Transmisja w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Dla Masternaka to będzie druga walka w barwach grupy Knockout Promotions – w debiucie we wrześniu w Tarnowie pokonał na punkty Taylora Mabikę. Po tej wygranej "Master" pojawił się w rankingu federacji WBC.

33-letni pięściarz zmierzy się z Jose Gregorio Ulrichem. Argentyńczyk przed rokiem przegrał na punkty z mistrzem olimpijskim Jewgienijem Tiszczenką.

Na ringu w Łodzi zobaczymy również Czerkaszyna, który wraca po kontuzji ręki. Po raz ostatni widzieliśmy go w akcji w marcu – w Łomży podopieczny Fiodora Łapina wygrał przed czasem z Patrickiem Mendym.

Teraz Czerkaszyn skrzyżuje rękawice z Javierem Francisco Macielem. Na gali KBN Extra wystąpią także Kamil Bednarek, Rafał Wołczecki, Marek Matyja oraz Bartłomiej Szczęsny, Kamil Gardzielik, Maksim Hardzeika oraz Jan Czerklewicz.

Szczegóły transmisji KnockOut Boxing Night Extra:
Kiedy: 4 grudnia
Gdzie i o której: godz. 20 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacja oraz godz. 22.55 w TVP 1
Komentarz: Piotr Jagiełło
Prowadzący studio: Sebastian Szczęsny
Reporter: Maciej Barszczak