Patronat medialny


 


Mateusz Masternak (43-5, 29 KO) zbliża się do końca przygotowań przed występem na gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie, gdzie stawką jego walki będzie pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej. W budowaniu formy polskiego pięściarza na sparingach pomaga m.in. niepokonany Nigeryjczyk Mikael Lawal (13-0, 7 KO). "Master" już po raz kolejny przygotowuje się do pojedynku, łącząc treningi w Dzierżoniowie i Wrocławiu.

- Mamy teraz naprawdę dobrą drogę dojazdową, niecałą godzinę w jedną stronę. Z trenerem Piotrem Wilczewskim wypracowaliśmy sobie schemat, który działa. Pokazały to ostatnie pojedynki - mówi Masternak.

- Piotr przede wszystkim trzyma piecze nad moimi sparingami, gdzie razem możemy wyciągać pewne wnioski. Sam też sporo trenuję, mam dużo własnego doświadczenia, z którego chciałbym też korzystać. Na razie ten schemat będzie funkcjonował w taki sposób, wydaje mi się, że jest optymalny - dodaje 34-latek, który po raz ostatni boksował w grudniu. "Master" w ubiegłym roku podpisał kontrakt z grupą KnockOut Promotions i powrócił do zawodowego boksu po dwuletniej przerwie.

Głównym wydarzeniem gali w Rzeszowie będzie pojedynek Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) o pas WBC International kategorii bridger. Kibice zobaczą w akcji podczas tej imprezy także m.in. Pawła Stępnia, Adama Balskiego oraz Damiana Kiwiora.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>