Patronat medialny


 

Doskonały odbiór niedzielnej walki Mateusza Masternaka (44-5, 29 KO) z Adamem Balskim (15-1, 9 KO) sprawił, że promujący obu pięściarzy Andrzej Wasilewski zaczął zastanawiać się nad organizacją w najbliższym czasie kolejnych ciekawych polsko-polskich pojedynków. Jednym z pomysłów jest zestawienie "Mastera" z Krzysztofem Głowackim (31-3, 19 KO).

- Nie jest to przemyślane i z nikim przedyskutowane, ale co to idei takich walk, to zawodnicy po 30-tce, dojrzali... oni nie muszą już kalkulować. My takich zawodników mamy i chyba możemy to robić - powiedział szef KnockOut Promotions.

- Krzysiek Głowacki nie ma teraz nic do stracenia. Jeśli jest propozycja walki z kimś z Polski i będzie miał czas na przygotowania, to wie, w jakim jest miejscu i wie, co ma zrobić - dodał Wasilewski. 

Mateusz Masternak, pokonując Adama Balskiego, zdobył pas IBF Inter-Continental kategorii junior ciężkiej. Krzysztof Głowacki, który w marcu przegrał przed czasem bój o tytuł WBO z Lawrencem Okoliem, między liny powrócić ma w lipcu.