Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


- To doskonały zawodnik, efektownie boksujący, świetnie wyszkolony, a do tego dysponujący mocnym uderzeniem. Jest bojowy, agresywny, prezentuje cały szereg elementów, które powodują, że jest to zawodnik, na którego warto popatrzeć - mówi o swoim podopiecznym Mateuszu Masternaku (21-0, 15 KO), jego trener i zarazem promotor, Andrzej Gmitruk.

Znany szkoleniowiec głęboko wierzy w to, iż popularny "Master" będzie kolejnym polskim pięściarzem, który zaistnieje na międzynarodowej bokserskiej arenie.

- To świetny chłopak, dlatego mamy nadzieję, że będzie kontynuatorem wyników, jakie osiągali Andrzej Gołota, Dariusz Michalczewski i Tomek Adamek - twierdzi Gmitruk.

Choć wrocławianin ma w przyszłości szanse na to, by osiągać sukcesy na miarę Adamka, to jednak sam Andrzej Gmitruk przyznaje, iż nie lubi gdy porównuje się Masternaka do jego byłego podopiecznego.

- Nie lubię takich porównań. Moim zdaniem, każdy zawodnik ma swoją indywidualną drogę. Co do tego, że Masternak ma możliwości i potencjał, nie mam wątpliwości. Wszystko zależy od niego, czy zdoła to odpowiednio wykorzystać - powiedział były trener Tomasza Adamka.

Masternak swój kolejny pojedynek - którego stawką będzie tytuł IBO Inter-Continental w wadze cruiser - zaliczy już 11 marca podczas gali w Olsztynie. Rywala Polaka nie jest jeszcze znany.