onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Michał Cieślak (16-0, 10) nie zwalnia tempa. Pięściarz z Radomia w ubiegłą sobotę pewnie pokonał na punkty Ukraińca Siergieja Radczenkę, a już 16 czerwca stoczy kolejny pojedynek. Walka Cieślaka poprzedni główne danie wieczoru gali Warsaw Boxing Night na Torwarze, czyli pojedynek Andrzeja Fonfary z Ismaiłem Siłłachem - informuje "Super Express".

- Nie ogłaszaliśmy tej walki tak długo, bo czekaliśmy na to, co się wydarzy w Legionowie. To nie jest tak, że to pomysł z ostatniej chwili. Z Michałem uzgadnialiśmy to już półtora miesiąca temu. Cieszymy się, że wystąpi na naszej gali - powiedział Artur Bochenek, jeden z organizatorów gali Warsaw Boxing Night. W gronie potencjalnych rywali Cieślaka jest dwóch pięściarzy, jednak ze względu na formalności, nie można jeszcze ogłosić nazwiska (powinno nastąpić to niebawem).

Michał Cieślak jest już w Zakopanem, gdzie dołączył do obozu przygotowawczego Andrzeja Fonfary. Pięściarz z Radomia będzie jednym ze sparingpartnerów "Polskiego Księcia", który trenuje już w towarzystwie m.in. Adama Balskiego oraz innego uczestnika gali WBN Arkadiusza Wrzoska.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >>