Patronat medialny


 


W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o pas Mistrza Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. W piątek 31 stycznia br. Polak zmierzy się z Ilungą Makabu. Cena realizowanego w systemie pay-per-view wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Dla fanów zawodowego boksu szykuje się nie lada gratka. 31 stycznia, na Shark Club Stadium w Kinszasie, znajdującym się w stolicy Demokratycznej Republiki Konga dojdzie do walki między Polakiem - niezwyciężonym Michałem Cieślakiem (19-0, 13 KO) a reprezentującym DR Konga - doświadczonym Ilungą Makabu (26-2, 24 KO). Oprócz walki o pas widzowie zobaczą również 2 inne, równie emocjonujące pojedynki. Transmisja gali poprzedzona zostanie specjalnie przygotowanym dla widzów studiem, które rozpocznie się o godz. 19:30.

Pochodzący z Radomia Michał Cieślak do tej pory wygrał 19 walk, z czego 13 przed czasem. Nadchodzący, odbywający się w miejscu, gdzie doszło do znanego jako "The Rumble in the Jungle" spotkania Muhammada Alego z George'em Foremanem o mistrzostwo świata wszechwag, dwudziesty pojedynek będzie zarazem jubileuszowym. Trzymamy kciuki, żeby i wygranym. Ilunga Makabu do tej pory wygrał 26 walk, w tym 24 przez KO oraz zaliczył 2 porażki.

Jak zamówić PPV na walkę Cieślak - Makabu >>