Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Michał Cieślak (22-2, 16 KO) zakończył kolejny tydzień sparingów przed walką z Krzysztofem Twardowskim (9-3, 6 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 24, która odbędzie się 1 października w Lublinie.

- Jeszcze trochę pracy przed nami, ale na horyzoncie widać już październik i walkę - mówi pięściarz z Radomia, którego w najbliższych dniach czekają finałowe sesje sparingowe przed trzecim tegorocznym występem.

Cieślak do występu na gali KBN 24 trenuje w Warszawie pod skrzydłami Andrzeja Liczika. Po raz pierwszy od 2016 roku radomianin stoczy co najmniej trzy zawodowe pojedynki w jednym roku kalendarzowym. 

- Tego chciałem. Jestem zawodnikiem, który lubi często boksować. Mój cel jest jasny: kolejna walka o mistrzostwo świata. Ja swoją pracę wykonuję w ringu, a resztę zostawiam promotorom - mówi dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata.

W Lublinie kibice zobaczą również polsko-polskie zestawienie w kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Czerklewiczem (8-1, 2 KO) i doświadczonym Markiem Matyją (20-3-2, 9 KO). Drugi tegoroczny pojedynek stoczy były mistrz Europy wagi średniej Kamil Szeremeta (22-2-1, 6 KO), który skrzyżuje rękawice z Vladyslavem Gelą (12-4, 7 KO). Niepokonany Rafał Wołczecki (6-0, 4 KO) sprawdzi się z twardym Pavlem Semjonovem (31-24-2, 10 KO), zaś Mateusz Wojtasiński (2-0, 1 KO) w pierwszym występie po podpisaniu kontraktu z KnockOut Promotions zmierzy się z Sylwestrem Ziębą (1-2).

KUP BILET NA GALĘ KBN 24 W LUBLINIE >>