Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Wiele emocji czeka fanów mieszanych sportów walki w czasie trzeciej już gali MMA Attack, którą w sobotę pokażą Telewizja Polsat, kanał Polsat Sport i telewizja internetowa ipla. Pojedynki w katowickim Spodku stoczą m. in. Damian Grabowski i Tomasz Drwal. Wszystkie walki będą odbywać się w klatce.

Najwcześniej, bo już o 18.00 transmisję z gali rozpocznie ipla  (na www.mma.ipla.tv oraz za pomocą aplikacji mobilnych) w której będzie można zobaczyć obszerne studio oraz trzy walki spoza fightcard’u. O 19.30 rozpocznie się studio w Polsacie Sport, którego gospodarzem będzie Paweł Wójcik, a gościem specjalnym Marcin Held, finalista ostatniej edycji turnieju Belletora i jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. Wszystkie pojedynki gali MMA Attack 3 skomentuje duet Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz, a rozmowy z zawodnikami w trakcie gali przeprowadzi Mateusz Borek. Telewizja POLSAT transmisję rozpocznie o 21.55 i pokaże cztery ostatnie walki wieczoru. Podczas gali MMA Attack 3 zawodnicy będą walczyć w klatce, a wśród najciekawszych pojedynków zobaczymy walki: Damiana Grabowskiego z Cypryjczykiem Stavem Economou w wadze ciężkiej i Tomasza Drwala z Amerykaninem Wes’em Swoffordem w wadze średniej.

„Obaj Polacy to zawodnicy ze światowej czołówki, którzy walczą w największych organizacjach MMA na świecie UFC i Belleator. Na najbliższej gali przekonamy się jak poradzą sobie z wymagającymi zawodnikami klasy europejskiej. Na pewno nie będą to jednostronne pojedynki” – mówi promotor i organizator gali Dariusz Cholewa.

Na gali MMA Attack 3 swoje walki stoczą również m. in: Karol Celiński i Michał Fijałka, Bojan Velickovic i Krzysztof Jotko oraz „Hardkorowy Koksu” czyli Robert Burneika z Dawidem Ozdobą.