Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

- Czuję się naprawdę dobrze - mówi Norbert Dąbrowski, który już w piątek stoczy rewanżową walkę z Jordanem Kulińskim. Pojedynek będzie główną atrakcją gali Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak przebiegały twoje przygotowania do najbliższej walki?
Norbert Dąbrowski: Przygotowania przebiegły pomyślnie. Miałem możliwość sparowania z Maćkiem Sulęckim, Mateuszem Masternakiem i Mateuszem Trycem. Czuję się naprawdę dobrze.

Stoczysz dwie walki w krótkim odstępie czasu. Czy nie było problemu, żeby dłużej niż zwykle trzymać wagę na odpowiednim poziomie?
Nie, nie miałem problemu z wagą. Pierwsza walka odbyła się w limicie do 78 kilogramów, z kolei Jordanem Kulińskim zaboksuję już w wadze super średniej.

Dieta często kojarzy się z mało smacznymi i raczej pozbawionymi przyjemności jedzenia rzeczami. Jak jest z twoją?
Ciężko się z tym nie zgodzić, dieta kojarzy się ludziom z jałowym jedzeniem, które najczęściej pozbawione jest smaku. Osobiście korzystam z cateringu dietetycznego Fit by Nature. Jestem bardzo z niego zadowolony, ponieważ codziennie dostaję inne posiłki, które przy okazji są bardzo smaczne. Dieta jest zróżnicowana.

Korzystanie z cateringów żywnościowych to dla sportowców wygoda czy obowiązek?
Dla mnie osobiście wiąże się to z dużą wygodą, ponieważ nie muszę poświęcać czasu na przygotowanie posiłków. Mam więcej czasu na trening i regenerację po nim.

Czy czujesz, że będąc na diecie pudełkowej twój organizm lepiej funkcjonuje?
Oczywiście, że tak. Mój organizm otrzymuje regularnie posiłki, dzięki czemu mam więcej siły na co dzień. To na pewno duża zaleta takiego rozwiązania. {jcomments off}