Patronat medialny


 

- Wracam na stałe do wagi półciężkiej - mówi Norbert Dąbrowski (21-7-2, 9 KO), który w tym roku planuje stoczyć cztery pojedynku. Pięściarza z Warszawy w najbliższym czasie częściej możemy oglądać na galach zagranicznych.

Ostatni raz boksowałeś w październiku. Mamy luty, jakie plany na ten rok?
Norbert Dąbrowski: Plany na ten rok zakładają stoczenie czterech walk. Nastawiam się bardziej na wyjazdy zagraniczne ponieważ chcę się rozwijać jako zawodnik, a co za tym idzie, chcę rywalizować z zawodnikami na wysokim poziomie sportowym.

Co się z tobą działo przez ostatnie tygodnie, jak długo odpoczywałeś po rewanżu z Jordanem Kulińskim?
Po rewanżu z Jordanem odpoczywałem około trzech tygodni i od tamtej pory cały czas trenuję. Przeszedłem dwumiesięczny okres przygotowania fizycznego, ponieważ wróciłem na stałe do wagi półciężkiej i obecnie wchodzę w trening bokserski.

Jak oceniasz poprzedni rok? Cztery walki - dwie wygrane, porażka i remis. Rok stracony?
Nie uważam go za stracony. Każda walka uczy czegoś nowego, jest to nauka. Jak to się mówi - mądry człowiek uczy się całe życie, z kolei głupi uważa, że już wszystko wie.

Od kilku miesięcy korzystasz z diety pudełkowej Fit by Nature, jaki ma ona wpływ na twój organizm?
Na pewno działa to na plus. Jestem osobą mocno zabieganą, mam w ciągu dnia bardzo dużo zajęć i dzięki Fit by Nature nie muszę tracić czasu na przygotowanie posiłków oraz szybko mogę dostarczyć swojemu organizmowi kolejnych kalorii potrzebnych do pracy na wysokim poziomie

Bazując na kilku miesiącach doświadczenia, czy dietę pudełkową da się produkować tak, żeby się nie znudzić?
Oczywiście, że tak. Fit by Nature codziennie dostarcza zróżnicowane posiłki, więc jedzenie mi się nie nudzi. Wręcz przeciwnie, bardzo często jestem pozytywnie zaskakiwany. Jeśli ktoś przygotowuje jedzenie z pasją, to zawsze to będzie dobrze smakowało.

Czy pięściarze zawodowi mogą w pełni zaufać diecie pudełkowej i korzystając z niej robić wagę?
Każdy organizm jest inny. Dieta pudełkowa bardzo pomaga w utrzymaniu wagi, jednak kiedy zrzuca się około 10 kilogramów do walki, potrzeba bardzo specjalistycznej diety. Pudełka mogą pomagać, jednak przy takiej ilości kilogramów do zbicia robi to się zupełnie inaczej i przechodzi na bardzo ograniczony program żywieniowy. {jcomments off}