Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) w ekskluzywnym wywiadzie zrealizowanym przez JAXET odniósł się do krytyki, jaka spłynęła na Anthony'ego Joshuę (24-2-1, 21 KO) po utracie mistrzowskich pasów WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. Ukrainiec pokonał AJ-a 25 września, pewnie zwyciężając na wszystkich kartach punktowych.

- Przykro się słucha tego, jak surowo ludzie oceniają występ Joshuy. Ja byłem z nim w ringu i myślę, że był bardzo dobry - oświadczył Usyk. - Naprawdę nie wiem, gdzie ludzie znajdują podstawy do krytyki. To była znakomita walka.

Czempion z Symferopola ustosunkował się też do zapowiedzi swojego rywala, że w rewanżu zamierza być dużo bardziej agresywny niż w pierwszym pojedynku. - Jeśli tak będzie naprawdę, to wspaniale! Chętnie zobaczę takiego Joshuę. Jestem pewien, że to będzie kolejna wyśmienita walka - powiedział Usyk. 

Rewanżowa konfrontacja Oleksandra Usyka z Anthonym Joshuą planowana jest wstępnie na wiosnę przyszłego roku. Faworytem do roli gospodarza hitowego starcia jest Wielka Brytania.