Patronat medialny


 


Najprawdopodobniej 2 lipca na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Patryk Szymański (15-0, 9 KO). 22-letni zawodnik grupy Sferis KnockOut Promotions rozpoczął już sesje sparingowe przygotowujące go do tego występu.

- Miałem boksować w czerwcu, ale plany uległy zmianie. Jeden z moich promotorów Leon Margules potwierdził, że wystąpię 2 lipca na gali Premier Boxing Champions, która będzie pokazywana przez telewizję ESPN. Mamy już wszystko ustalone, chociaż najpierw muszą o tym poinformować organizatorzy gali - tłumaczy Szymański.

Szymański od dłuższego czasu przebywa już na Florydzie, gdzie szlifuje formę pod okiem trenera Chico Rivasa. W ostatnim ringowym występie 22-latek wygrał na punkty z Richardem Gutierrezem.

- Niedługo dołączy do mnie także Jakub Chycki z którym będę przygotowywał się fizycznie do kolejnych walk. Kiedy termin walki został zmieniony, wyhamowaliśmy trochę, żeby forma za szybko nie wystrzeliła. Teraz ponownie przyśpieszamy - tłumaczy Szymański, który jest m.in. klasyfkowany w czołowej piętnastce rankingu federacji WBO.