Patronat medialny


 


- W sobotę postaram się pokazać jego wszystkie słabe strony - mówi portalowi Topboxing.pl boksujący w kategorii super półśredniej Patryk Szymański (15-0, 9 KO), który w sobotę zmierzy się z niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata Wilkym Campfortem (21-2, 12 KO). Pojedynek pięściarzy będzie jedną z głównych atrakcji gali Premier Boxing Champions w Reading.

Pięściarz z Konina przygotowywał się do tej walki po raz kolejny pod okiem Chico Rivasa. Nad przygotowaniem fizycznym Szymańskiego dbał Jakub Chycki, a trzymiesięczny okres treningowy 23-latek spędził na Florydzie.

- Oczywiście przerabialiśmy konkretne elementy pod rywala, ale głównie pracowaliśmy nad tym, żebym to ja stał sie jeszcze lepszym pięściarzem. Dodatkowo do mojego sztabu dołączył Jakub Chycki, który zajmuje się moim przygotowaniem fizycznym, dzięki czemu czuję duży progres, pod względem siłowym jak i kondycyjnym - mówi Topboxing.pl Szymański.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie walka Jamela Herringa z Denisem Szafikowem. W USA galę będzie pokazywała telewizja ESPN, z kolei polscy kibice zobaczą ją na żywo w Fightklubie. Transmisja w nocy z soboty na niedzielę od godz. 03.00.