Patronat medialny


 


- Szymański kontra Jackiewicz? Świetna walka, chętnie ją zorganizujemy - zareagował bokserski promotor Andrzej Wasilewski na medialną wymianę zdań pomiędzy Patrykiem Szymańskim (17-0, 9 KO) oraz byłym mistrzem Europy i pretendentem do tytułu mistrza świata Rafałem Jackiewiczem (48-16-2, 22 KO).

- Nie mam nic przeciwko takiemu pojedynkowi, zwłaszcza, że to ciekawe zestawienie młodości z doświadczeniem. Jestem pewien, że Patryk chętnie podejmie to wyzwanie, bo jest bardzo ambitny i wysoko mierzy. Wiem, że jest zły na siebie po ostatniej walce i bardzo chce wrócić w dobrym stylu - mówi Wasilewski.

Kolejna walka Szymańskiego, który ma na koncie tytuł młodzieżowego mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych, odbędzie się 20 maja w Poznaniu. Możliwe, że to właśnie wtedy dojdzie do jego konfrontacji z Jackiewiczem.

- Rozmowy w sprawie walki już się rozpoczęły. To bardzo ciekawe zestawienie. Jackiewicz wciąż potrafi utrzeć nosa młodym pięściarzom, a dla Szymańskiego będzie to dobry test. Jeśli okaże się, że jesteśmy w stanie doprowadzić do tej walki, to damy ją kibicom, ponieważ już mamy odzew, że chętnie by ją obejrzeli. Emocji w tej walce na pewno nie zabraknie - zapowiada jeden z właścicieli grupy Sferis KnockOut Promotions.