Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

17 marca 2018 w Poznaniu odbędzie się RCP 1 Gala Sportów Walki Boks&K-1. Miejscem wydarzenia będzie Hala UAM Morasko, mieszcząca się przy ulicy Zagajnikowej 9, na terenie poznańskiego osiedla Różany Potok.

Kibice będą świadkami 10 pojedynków, które odbędą się w formule K-1 oraz boksu zawodowego. Transmisja gali będzie przeprowadzona przez ogólnopolską telewizję.

Spośród walk w formule K-1, najważniejszą z nich będzie pojedynek o tytuł Mistrza Świata, w której wystąpi Łukasz Szulc - zawodowy Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Europy i Świata, zawodnik i trener w Shootboxer - Klub Sportów Walki.

Spośród pojedynków bokserskich, najważniejszym z nich i jednocześnie walką wieczoru będzie występ Patryka Szymańskiego - niepokonanego prospekta, legitymującego się rekordem 18-0 (9KO), młodzieżowego mistrza WBC oraz WBO, reprezentanta Sferis KnockOut Promotions, Warriors Boxing Promotions oraz Boks Poznań Profi Team. Walka odbędzie się na dystansie 10 rund a w jej stawce znajdzie się tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze super półśredniej.

Wśród gości zobaczymy wielu znanych i cenionych przedstawicieli sportu, muzyki oraz biznesu. Na wszystkich obecnych będą czekać niezwykłe emocje sportowe, którym będzie wtórować doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia. Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników. Nie zabraknie również głodnych sukcesu nowych twarzy.

Kup bilet na galę w Poznaniu >>