Patronat medialny


 


W niedzielę 14 stycznia Patryk Szymański (18-0, 9 KO) wyleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpocznie główny etap przygotowań do kolejnej zawodowej walki. 24-latek wróci na ring 17 marca podczas gali w Poznaniu, gdzie będzie boksował o pas międzynarodowego mistrza Polski wagi super półśredniej.

- Będę trenował w Las Vegas i rozpocznę współpracę z nowym trenerem. Nie chcę jeszcze zdradzać jego nazwiska, ale mogę zapewnić, że to światowej klasy fachowiec - mówi Szymański.

W ostatnich latach pięściarz grupy Sferis KnockOut Promotions trenował pod skrzydłami Chico Rivasa. W ubiegłym roku ta współpraca została zakończona z inicjatywy zawodnika. 

- Finałowe tygodnie przygotowań spędzę w Londynie, bo tutaj mój trener przeniesie się w lutym na dobrych kilka tygodni. Oczywiście ja się do niego dostosuję, bo on będzie wtedy przygotowywał dużo bardziej utytułowanego zawodnika. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej współpracy - przekonuje pięściarz z Konina.

Nazwisko marcowego rywala Szymańskiego nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Ostatni raz były młodzieżowy mistrz świata boksował w maju, wygrywając na punkty z Rafałem Jackiewiczem.