Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Francuz Fouad El Massoudi (14-11, 1 KO) będzie kolejnym przeciwnikiem Patryka Szymańskiego (19-0, 10 KO). Pojedynek odbędzie się 6 października podczas gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night w Zakopanem.

Dla 25-letniego Polaka będzie to drugi tegoroczny występ i jednocześnie oficjalny debiut w kategorii średniej. W marcu pięściarz z Konina wygrał przed czasem z Brazylijczykiem Robsonem Asisem. Niedawno Szymański rozpoczął także współpracę z nowym trenerem Andrzejem Gmitrukiem.

- Już po pierwszych treningach z Andrzejem Gmitrukiem byłem zachwycony. Trener wyłapywał błędy, o których wiedziałem, ale nie mogłem znaleźć ich przyczyny. Myślę, że praca wykonana w przygotowaniach da pozytywne efekty w ringu - przekonuje pięściarz grupy Knockout Promotions.

Głównym wydarzeniem imprezy organizowanej w ekskluzywnym kompleksie Nosalowy Dwór w stolicy Tatr, będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka z Amerykaninem Alem Sandsem. W akcji kibice zobaczą także m.in. boksującego w kategorii ciężkiej Łukasza Różańskiego oraz świetnie zapowiadającego się Fiodora Czerkaszyna, który skrzyżuje rękawice z twardym Bartłomiejem Grafką.