onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

W przyszłym tygodniu Paweł Głażewski (22-2, 5 KO) rozpocznie pierwsze sesje sparingowe przed walką z Rowlandem Bryantem (18-3, 12 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją zaplanowanej na 16 sierpnia gali Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach.

- Na pewno będę miał do dyspozycji kilku sparingpartnerów, jest już kilka ustaleń, ale wolałbym poczekać, aż wszyscy faktycznie stawią się na tych sparingach, bo życie czasami potrafi zaskoczyć. W pierwszym tygodniu najprawdopodobniej w sparingach pomagać mi będą Kamil Szeremeta i Michał Starbała - mówi pięściarz grupy Babilon Promotion.

- Do tej pory wszystko idzie dobrze, wspólnie z trenerem Piotrem Jankowskim robimy bardzo mało siły, wykonuję z to dużo różnych biegów. Każdy trener ma swoje metody. Ta walka jest dla mnie bardzo ważna. Na pewno nie mogę się z nim bić, bo wiem jak silna jest jego prawa ręka. Jak wygram, to będę gotowy na kolejny poziom, a w razie niepowodzenia zamykają się przede mną drogi do poważnych walk - analizuje "Głaz", który w tym roku zanotował już wygraną nad Maciejem Miszkiniem.

W Międzyzdrojach dojdzie także m.in. do walk Michała Chudeckiego z Felixem Lorą oraz Krzysztofa Cieślaka z weteranem bokserskich ringów Krzysztofem Szotem.

Bilety na galę w Międzyzdrojach już od 30 PLN dostępne są na ebilet.pl >>