onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

W poprzednich magazynach „Puncher” tematem przewodnim była zaplanowana na 8 listopada gala Polsat Boxing Night. Tym razem tego zagadnienia też z pewnością nie zabraknie, ale głównie goście zajmą się tym, co nas czeka tego lata. We wtorek Mateusza Borka odwiedzą nasz stały ekspert Janusz Pindera, a także Paweł Głażewski (22-2, 5 KO) i Rafał Jackiewicz (45-11-2, 21 KO).

Pierwszy wystąpi w walce wieczoru na gali w Międzyzdrojach. 16 sierpnia rywalem pięściarza z Białegostoku będzie doświadczony Rowland Bryant, który ma za sobą 21 zawodowych pojedynków. Przegrał tylko trzy z nich, a aż 12 rywali posyłał na deski.

Głażewski jest pewny, że to jeden z najtrudniejszych rywali w jego karierze, dlatego przekonuje, że w amfiteatrze wystąpi świetnie przygotowany. Już we wtorek opowie nam szczegółowo o ciężkich treningach przed tą wyjątkową imprezą.

Natomiast dla Jackiewicza najbliższa walka będzie ostatnim przystankiem, przed rozpoczęciem przygody z MMA, ponieważ już niedługo będziemy mogli go oglądać na galach KSW. Zanim jednak będzie mógł o tym myśleć musi skupić się na przygotowaniach do zaplanowanego na 23 sierpnia pojedynku z Rico Mullerem.

„Wojownik” to były mistrz Europy, a także pretendent do tytułu mistrza świata IBF. W 2010 roku pasa nie oddał mu Jan Zaveck, ale teraz Jackiewicz przekonuje, że chce przygodę z boksem zawodowym zakończyć jako mistrz świata.

Magazyn Puncher do obejrzenia 29.07 (wtorek) od godz. 20:00 w Polsacie Sport. Dla tych, którym godzina emocji nie wystarcza Polsat przygotował "Puncher Extra Time" - do obejrzenia tylko na www.polsatsport.pl od godz. 21.00!