onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Na początku grudnia kolejną walkę ma stoczyć występujący w kategorii półciężkiej Paweł Głażewski (23-2, 5 KO). Pięściarz z Białegostoku, który w tym roku zanotował dwie wygrane, już rozpoczął przygotowania do tego startu.

- Zaczynam trzeci tydzień przygotowań, w których pojawiło się trochę nowości, czyli treningi crossfitowe. One bardzo mnie odmulają i poprawiają moją wytrzymałość siłową i kondycje. Jest to trening pod sporty walki, z którego korzystają już praktycznie wszyscy zawodnicy na całym świecie, a dla mnie dodatkowy bodziec, bo są to trochę inne ćwiczenia, niż te które wykonywałem wcześniej na treningach siłowych. I tutaj podziękowania dla Krzyśka Nikonowicza za pomoc w przygotowaniach - powiedział popularny "Głaz".

- Kolejną nowością jest dieta, której nigdy nie stosowałem, a którą ułożył mi pan Radek z Centrum Dietetyki Stosownej w Białymstoku. Niedługo też, wraz z moim trenerem Piotrem Jankowskim wybieramy się w góry. Jestem przekonany, że wszystkie te elementy pozwolą zbudować mi świetną formę, którą zaprezentuję podczas mojej kolejnej walki na początku grudnia - zapowiada Głażewski, który w tym roku pokonał Macieja Miszkinia i Rowlanda Bryanta.