onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Grupy Konspol Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions zapraszają wszystkich kibiców na oficjalną ceremonię ważenia przed sobotnią galą Wojak Boxing Night w Legionowie. Wstęp na ważenie, które odbędzie się w piątek 17 kwietnia o godz. 15.00, jest wolny!

- Zawodnicy nie tylko podczas gali, ale już na ceremonii ważenia powinni czuć wsparcie kibiców. Zwykle im gorącej jest na trybunach, tym lepsza jest walka w ringu - mówi Tomasz Babiloński, jeden z głównych organizatorów gali w Legionowie.
 
Kibiców, którzy wybiorą się na piątkowe ważenie czeka kilka niecodziennych atrakcji, w tym możliwość wygrania biletów na sobotnią galę Wojak Boxing Night. 
 
- Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele osób, które chciałoby zobaczyć galę na żywo, jednak nie mogą sobie pozwolić na zakup biletów. Chcemy, żeby przyszli na ceremonię ważenia, okazali wsparcie zawodnikom i zawalczyli o bilet na galę w konkursie, który zorganizujemy tuż po ważeniu - zachęca Babiloński.
 
Głównym wydarzeniem sobotniej imprezy będzie wyczekiwany od kilku miesięcy pojedynek rewanżowy Macieja Miszkinia (16-3, 4 KO) z Pawłem Głażewskim (23-3, 5 KO). W Arenie Legionowo dojdzie także do bardzo ciekawie zapowiadającej się konfrontacji byłego mistrza Europy wagi półśredniej Rafała Jackiewicza (46-12-2, 21 KO) z Kamilem Szeremetą (9-0, 1 KO).
 
Ceremonia ważenia przed galą Wojak Boxing Night w Legionowie "Never Step Back" - 17 kwietnia (piątek), godz. 15.00, restauracja Champions przy Al. Jerozolimskich 65/79 w Warszawie.