Patronat medialny


 

Premierowy quiz, zorganizowany przez portal Ringpolska.pl, został właśnie rozstrzygnięty. Jego zwycięzcą został użytkownik o nicku bokser_88, który wygrał tym samym, koszulkę z podpisem Pawła Kołodzieja. Serdecznie gratulujemy. Kolejny konkurs już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy.

Zobacz jak przebiegał quiz oraz jego zasady >>

Jak już wczoraj informowaliśmy zabawa będzie miała formę quizu, a zadaniem czytelników będzie jak najszybsze odgadnięcie nazwiska boksera, na podstawie systematycznie pojawiających się podpowiedzi dotyczących jego osoby. Wskazówki będą się różniły od siebie stopniem trudności (te najtrudniejsze na początku, te najłatwiejsze na końcu). Wygra ten kto jako pierwszy poda w komentarzu pod artykułem, imię i nazwisko szukanego boksera. Pierwsza wskazówka pojawi się o godzinie 15.30, wtedy też będzie można już spróbować odgadnąć tożsamość pięściarza. Jeżeli w ciągu czterech minut, nie padnie prawidłowa odpowiedź, pojawi się kolejna podpowiedź, później kolejna i tak aż do skutku.

Uwagi: 

1. Jako, że podpowiedzi będą się ukazywać co jakiś czas (ok. 4 minuty), prosimy o systematyczne odświeżanie strony.

2. Każdy z użytkowników ma prawo do podania tylko jednej odpowiedzi. Jeżeli okaże się ona niewłaściwa, kolejne typy tej osoby, nie będą już uwzględniane w quizie.

Podpowiedź 1: Dzisiejsza zagadka dotyczy pięściarza walczącego obecnie. Zawodnik ten w swojej drugiej profesjonalnej potyczce zmierzył się ze swoim imiennikiem. Z kolei, jego trzynasta zawodowa walka okazała się dla niego faktycznie pechowa, gdyż po niej, czekała go prawie czteroletnia przerwa od boksu. 

Podpowiedź 2: Wprawdzie w amatorstwie nie odnosił znaczących sukcesów, to jednak w latach 90. ubiegłego stulecia, podczas jednej z imprez udało mu się pokonać w stosunku 10-5 polskiego medalistę mistrzostw świata. 

Podpowiedź 3: Miejscowość w której przyszedł na świat, mocno związana jest także z pewnym znanym zawodnikiem startującym w formule MMA.