onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Tomasz Gargula (18-1-1, 5 KO) wycofał się z walki z Pawłem Stępniem (2-0, 2 KO). Pojedynek miał odbyć się 28 maja na gali w Szczecinie.  - Jestem mocno rozczarowany postawą Garguli - komentuje Marcin Piwek, który prowadził w imieniu grup Sferis KnockOut Promotions i Babilon Promotion sprawę kontraktu na walkę. 

- Byliśmy umówieni z Tomaszem na walkę już dawno. Umówiliśmy się "na słowo" i Gargula zaręczył, że na gali wystąpi, zaakceptował przedstawione warunki. Chcieliśmy mieć jednak wszystko dograne oficjalnie i mniej więcej tydzień temu wysłaliśmy Garguli kontrakty do podpisania. Gdy poprosiłem Tomka o zwrot kontraktu z podpisem, okazało się, że on jednak nie chce on boksować w Szczecinie, bo otrzymał inną propozycję. To nie jest poważna postawa. Gdzie honor Garguli, gdzie jego słowo? - pyta retorycznie Piwek w rozmowie z ringpolska.pl. 

Tomasz Stępień przed startem w Szczecinie zaboksuje dziś na gali w Tarnowie, gdzie zmierzy się z Dariuszem Grajdkiem (1-0, 1 KO). Głównymi atrakcjami szczecińskiej imprezy będą walki Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (50-3-1, 36 KO), Michała Cieślaka ((12-0, 8 KO) i Krzysztofa Zimnocha (18-1-1, 12 KO).

Kup bilet na galę w Szczecinie, zobacz walki Diablo, Cieślaka, Zimnocha >>