Patronat medialny


 


12 maja na gali KnockOut Boxing Night w Wałczu drugi tegoroczny pojedynek stoczy Paweł Stępień (8-0, 7 KO). Nazwisko przeciwnika zawodnika ze Szczecina ma zostać potwierdzone już wkrótce.

Świetnie zapowiadający się pięściarz wagi półciężkiej w tym roku ma już na koncie jedno efektowne zwycięstwo. W lutym zawodnik grupy KnockOut Promotions znokautował już w pierwszej rundzie Bensona Mwakyembe.

- Trenuję od jakiegoś czasu, po ostatniej walce zrobiłem sobie zaledwie tydzień wolnego. Cieszę się, że data mojej kolejnej walki została oficjalnie potwierdzona, bo bez tego treningi nie smakują tak samo. Kiedy znam datę, to moje ciało i umysł pracują na treningach zupełnie inaczej - mówi Stępień.

Szczecinianin niedawno miał okazję sparować m.in. z Maciejem Sulęckim, który przygotowuje się do walki życia z Danielem Jacobsem. Pięściarz z Warszawy był pod wrażeniem tempa, w którym rozwiją się Stępień.

- Paweł robie ogromne postępy. To największy kozak młodego pokolenia w polskim boksie. Gwarantuję, że jeśli promotorzy odpowiednio w niego zainwestują, to będzie mistrzem świata. Mówią to z pełną odpowiedzialnością - komplementuje swojego treningowego partnera Sulęcki.

Głównym wydarzeniem gali w Wałczu będzie pojedynek z udziałem byłego czempiona wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego. Podczas tej samej imprezy kibice zobaczą w akcji także m.in. Przemysława Runowskiego, Fiodora Czerkaszyna i Marka Matyję.

Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night w Wałczu >>