Patronat medialny


 

24 października w Żyrardowie odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego organizowana przez grupę Fight Events. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy debiutującym na profesjonalnych ringach Arturem Nawrockim a niepokonanym Jackiem Chruślickim (3-0, 1 KO).

Podczas tej samej imprezy rozegrane zostaną także dwie interesujące walki w niższych klasach wagowych. W pierwszej najlepszy polski pięściarz dywizji super koguciej Piotr Gudel (3-1-1, 0 KO) skrzyżuje rękawice z ciemnoskórym Szwedem Edwardem Bjorklundem, zaś w drugiej Tomasz Król (1-1-1, 1 KO) zmierzy się z Marcinem Ficnerem (2-9-3, 0 KO). Ponadto w barwach Fight Events zadebiutuje Daniel Bociański (2-0, 0 KO).

- Kibiców w Żyrardowie czeka sporo emocji - zapowiada promotor imprezy Marcin Piwek. - Może nie będzie u nas nazwisk z pierwszych stron gazet, ale pojedynki z pewnością będą bardzo zażarte, a tego często brakuje na galach z udziałem super-gwiazd.

- Walka Nawrockiego z Chruślickim to starcie w wadze ciężkiej, najbardziej lubianej przez fanów boksu. Ciekaw też jestem postawy Piotra Gudla, który po niezbyt udanym występie w Międzyzdrojach na pewno będzie chciał pokazać w Żyrardowie, że potrafi bardzo dobrze boksować. Podobnie będzie w przypadku konfrontacji Króla z Ficnerem - kto widział ich pierwszy pojedynek, ten wie, że mocnych ciosów 24-go nie zabraknie. Ostatnio padł między nimi remis, zobaczymy, kto będzie lepszy tym razem - dodaje szef Fight Events.

Bilety na galę, której gospodarzem będzie Aqua Żyrardów, w cenie 20 PLN, nabyć można w kasach obiektu. Patronem bokserskiego wieczoru w Żyrardowie jest prezydenta miasta Wojciech Jasiński.

Zobacz plakat gali w Żyrardowie >>