Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Wilczewski AbrahamChoć w opinii bukmacherów Arthur Abraham (33-3, 27 KO) będzie zdecydowanym faworytem w dzisiejszej walce o pas WBO European wagi super średniej z Piotrem Wilczewskim (30-2, 10 KO), pięściarze i trenerzy śledzący uważnie niemiecki rynek bokserski nie są jednogłośni w kwestii rozstrzygnięcia pojedynku wieczoru gali w Kilonii.

- Wilczewski to dobry chłopak, potrafi walczyć! Abraham nie powinien go lekceważyć - ostrzega "Kórla Artura" Dariusz Michalczewski. - Abraham nie ma jednak już szans na mistrzowski pas. Fizycznie odstaje od światowej czołówki.

Z opinią "Tigera" nie zgadza się jego były trener Fritz Sdunek. - Jeśli Abraham wróci do dawnej formy, może jeszcze zdobyć mistrzostwo. Musi być tylko aktywny w ringu i nie zdawać się wyłącznie na swój nokautujący cios - twierdzi niemiecki szkoleniowiec.

Najbardziej surowy w ocenie sportowych perspektyw Abrahama jest natomiast Graciano Rocchigiani. - Abraham razem z mistrzowskim pasem oddał serce do walki - mówi popularny "Rocky".