onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

W poniedziałek ponownie spotykamy się z kibicami sportów walki w magazynie "Puncher". Gośćmi prowadzącego Pawła Wójcika będą Przemysław Saleta, Waldemar "Kasta" Kieliszak oraz Janusz Pindera. Tym razem wyjątkowo rozpoczynamy o godzinie 16.50 w Polsacie Sport News.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się już 26 września w łódzkiej Atlas Arenie. Co słychać u głównych bohaterów pięściarskiego wydarzenia? Przemysław Saleta opowie o swoich przygotowaniach w Krynicy Zdroju oraz ostatnim etapie przed walką z Tomaszem Adamkiem. Nie zabraknie również wątku pozostałych pięściarzy, którzy wezmą się udział w PBN. Odwiedziliśmy z kamerą m.in. Ewę Brodnicką, Ewę Piątkowską, Dariusza Sęka, Kamila Szeremetę oraz Marcina Rekowskiego.

Z Tomaszem Adamkiem i Przemysławem Saletą obejrzeliśmy również piłkarski mecz pomiędzy Polską a Niemcami. Jak reagowali pięściarze i co sądzą o postawie biało-czerwonych? Oglądajcie program Puncher i posłuchajcie, co mieli do powiedzenia bohaterowie PBN na gorąco tuż po zakończeniu meczu.