Przemysław Zyśk (14-0, 4 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Tomiego Silvennoinena (9-2, 5 KO) na gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. Po ośmiu ciekawych rundach sędziowie punktowali 77-75 i dwukrotnie 78-74 dla pięściarza z Ostrołęki.

Lepiej wszedł w walkę Fin, który w pierwszych minutach był bardzo aktywny, skutecznie skracał dystans i przebijał się przez gardę przeciwnika. Pięściarz ze Skandynawii trafiał lewym sierpowym, a zejściami do półdystansu ograniczał możliwości Polaka.

Zyśk zaczął lepiej się prezentować od trzeciej rundy. Polak trafiał lewym prostym, lepiej kontrolował dystans i szukał mocnych uderzeń z prawej ręki. Od czwartego starcia Silvennoinen zwolnił i przestał atakować z tak dużą intensywnością jak w otwierających rundach.

W drugiej połowie walki Silvennoinen miał swoje dobre momenty, ale na przestrzeni całego pojedynku lepszym pięściarzem był Zyśk. "Ostrołęcki Taran", który w końcowych rundach zwiększył swoją aktywność i regularnie trafiał przeciwnika, zaliczył w ten sposób swoje trzecie tegoroczne zwycięstwo.