Patronat medialny


 10 kwietnia na gali Challenger's Boxing Night by GIA pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Przemysław Zyśk (14-0, 4 KO). Rywalem "Ostrołęckiego Tarana", który boksuje w kategorii super półśredniej będzie pochodzący z Argentyny Jose Luis Castillo (9-4-1, 6 KO).

- Za wszelką cenę chcę udowodnić, że warto na moje walki przychodzić, ale czasami tracę przez to głowę. Kiedyś doszedłem do wniosku, że najlepsze walki daję wtedy, kiedy nikt mi nie przeszkadza - mówi "Super Expressowi" Zyśk przed imprezą, która odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton. Impreza zostanie zorganizowana bez udziału publiczności.

- Kiedy nie ma tłumów, kiedy się wyciszę i nie zajmuję niczym innym. Jestem skupiony, a kiedy są tłumy, to mnie to tak buduję, że prawie latać potrafię – coś pięknego, ale niebezpiecznego - dodaje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Zawodnik z Ostrołęki w ostatnim zawodowym występie wygrał na punkty z notowanym wysoko w europejskich rankingach Tomim Silvennoinenem. Główną atrakcją zaplanowanej na 10 kwietnia gali będzie pojedynek Kamila Gardzielika (11-0, 3 KO) z Tomasem Reynoso (13-6-1, 3 KO). Transmisja w TVP Sport.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >>