Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Wygląda na to, że 2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night w Krakowie może dojść do rewanżowego pojedynku pomiędzy byłym mistrzem Europy wagi półśredniej Rafałem Jackiewiczem (47-14-2, 22 KO) i Michałem Syrowatką (13-1, 4 KO) z . Jackiewicz, który w pierwszą walkę wygrał przez nokaut w czwartym starciu, deklaruje, że bardzo chętnie po raz drugi sprawdzi się z utalentowanym ełczaninem. 

- Jestem gotów, dla mnie to znakomity pomysł, wiem, że tym razem będę jeszcze lepiej przygotowany niż w grudniu, kiedy propozycję walki dostałem z bardzo małym wyprzedzeniem - twierdzi "Wojownik". - Nie mam tylko pewności, czy na Michał jest gotowy na ten pojedynek, czy wyjdzie do ringu, nie przydarzy mu się jakaś kontuzja czy coś w tym stylu.

- Wygrana nad Syrowatką otworzyła przede mną nowe możliwości, mam na ten rok już bardzo ciekawe plany. Mam nadzieję, że walka z Michałem dojdzie do skutku. Nie ukrywam, że podczas kolejnej gali Polsatu chciałbym się zrewanżować się Kamilowi Szeremecie. Liczę na bardzo ciekawy rok! - mówi bokser z Mińska Mazowieckiego i dodaje: - To być może dziwne, ale ja na stare lata naprawdę bardzo chcę walczyć i bardzo chcę wygrywać. Byłem wczoraj z żoną w kinie na kolejnej części "Gwiezdnych Wojen" i mam już hasło dla siebie na najbliższe miesiące - Jackiewicz: Przebudzenie Mocy!