Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Druga walka Rafała Jackiewicza (47-14-2, 22 KO) z Michałem Syrowatką (13-1, 4 KO) jest z pewnością jedną z najciekawiej zapowiadających się konfrontacji zaplanowanej na 2 kwietnia gali Polsat Boxing Night. Pięściarze po raz pierwszy spotkali się w grudniu ubiegłego roku - wówczas nieoczekiwanie przez nokaut zwyciężył Jackiewicz. Przed zbliżającym się rewanżem bokserscy eksperci Polsatu Sport są w swoich opiniach podzieleni. 

- Przed walką kluczowym aspektem jest czynność "robienia" wagi przez Jackiewicza, które obrosło już nawet pewną legendą. Dla Rafała to jest po prostu "kolejny dzień w biurze", jeśli wygra tę walkę to znając życie ma już zaplanowanych sześć kolejnych walk - mówi typujący wygraną "Wojownika" Przemysław Saleta. - Natomiast Syrowatka musi podnieść się po pierwszej, niespodziewanej przegranej przed czasem: to dla niego będzie być albo nie być - więc to na młodszym z zawodników ciąży presja i wszystko zależeć będzie jak on sobie z nią poradzi.

Wiktorię Jackiewiczowi wróży także Andrzej Kosytra, który w przeciwieństwie do byłego  mistrza Europy kategorii ciężkiej uważa jednak, że Syrowatka dotrwa do ostatniego gongu. 

Na Syrowatkę stawiają natomiast Albert Sosnowski i Janusz Pindera. - Walka bardzo ważna pięściarza utalentowanego, który nieco zbłądził. Dla Jackiewicza będzie to bardzo duże wyzwanie wagowe i to właśnie ten aspekt będzie decydujący przy rozstrzygnięciu tej walki - uważa Pindera. 

Więcej do przeczytania na polsatsport.pl >>