Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 9 września na gali w Radomiu dojdzie do walki w kategorii ciężkiej pomiędzy Nagym Aguilerą (20-9, 14 KO) i Sergiejem Werwejką (6-1, 4 KO) - poinformował na Twitterze Tomasz Babiloński, jeden z organizatorów imprezy na stadionie MOSiR.

31-letni Aguilera ostatni raz boksował blisko dwa lata temu, kiedy to znokautował Marcina Rekowskiego. Od tego momentu pięściarz z Dominikany otrzymał kilka ciekawych propozycji, jednak żadna nie została zrealizowana.

Przed pojedynkiem z "Rexem", Aguilera boksował wcześniej z Geraldem Washingtonem i Dominikiem Breazealem, niedawnymi pretendentami do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. "Dynamit z Dominikany" ma też na koncie walkę na pełnym dystansie z Tomaszem Adamkiem.

Dla Werwejki będzie to drugi występ od czasu marcowej, nieoczekiwanej porażki z Marcelo Nascimento. Ukrainiec mieszkający w Polsce ostatnią walkę stoczył w czerwcu, nokautując w ekspresowym tempie Łukasza Zygmunta.

Głównym wydarzeniem gali w Radomiu będzie inna ciekawie się zapowiadająca walka w kategorii ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Zimnochem i Joey Abellem. Na stadionie MOSiR dojdzie także do pojedynku Alberta Sosnowskiego z Łukaszem Różańskim.  

Kup bilet, zobacz na żywo walki Zimnoch - Abell i Sosnowski - Różański >>