Patronat medialny


 


Grupa Top Rank oficjalnie potwierdziła, że 26 czerwca na gali w Las Vegas kolejny zawodowy pojedynek stoczy były mistrz świata trzech kategorii wagowych Wasyl Łomaczenko (14-2, 10 KO). Dla Ukraińca będzie to powrót na ring po ubiegłorocznej porażce z Teofimo Lopezem i utracie mistrzowskich pasów kategorii lekkiej.

Rywalem dwukrotnego mistrza olimpijskiego będzie Masayoshi Nakatami (19-1, 13 KO), który w grudniu znokautował Felixa Verdejo i zdobył pas WBO Inter-Continental kategorii super lekkiej. Jedyną zawodową porażkę Japończyk poniósł z rąk Teofimo Lopeza.

Stajnia Boba Aruma potwierdziła również terminy dwóch innych gal, które odbędą się w czerwcu w Virgin Hotels w Las Vegas. W tym miejscu 12 czerwca dojdzie do walki byłego mistrz świata wagi piórkowej Shakura Stevesona (15-0, 8 KO), którego rywalem będzie Jeremiah Nakathila (21-1, 17 KO).

19 czerwca w Virgin Hotels kolejny zawodowy pojedynek stoczy mistrz świata IBF i WBA wagi koguciej Naoya Inoue (20-0, 17 KO). Już wcześniej informowano, że kolejnym przeciwnikiem Japończyka będzie Michael Dasmarinas (30-2-1, 20 KO), który jest oficjalnym pretendentem do tytułu International Boxing Federation.