Patronat medialny


 


23 października kolejny zawodowy pojedynek stoczy Terence Crawford (37-0, 28 KO). Niewykluczone, że będzie to ostatni występ Amerykanina na gali organizowanej przez grupę Top Rank. O takich planach poinformował Red Spikes, jeden z trenerów pięściarza.

- Dawniej wszyscy najlepsi boksowali dla Top Rank, ale teraz sytuacja się zmieniła. Crawford zmieni promotora po walce w październiku. Zapukamy do drzwi Premier Boxing Champions i Ala Haymona - stwierdził szkoleniowiec aktualnego czempiona WBO wagi półśredniej.

Crawford od pewnego czasu ma duże problemy z zakontraktowaniem walk, które spełniałaby jego sportowe ambicje. W ostatnim występie boksował z Kellem Brookiem, zaś jego październikowym rywalem ma być Jose Zepeda.

Niedawno Amerykanin był przymierzany do pojedynku z Mannym Pacquiao, jednak negocjacje zakończyły się niepowodzeniem. Bob Arum planuje wiosną przyszłego roku organizację walki Crawforda z Joshem Taylorem, ale nie ma pewności, że "Bud" będzie jeszcze wtedy współpracował z Top Rank.