Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) wkrótce wróci na ring po pierwszej zawodowej porażce. 24 lutego na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu młodzieżowego mistrza świata WBC Jairo Delgado (11-2, 8 KO).

W najbliższych miesiącach boksujący w kategorii średniej pięściarz grupy KnockOut Promotions ma być aktywny i stoczyć kilka pojedynków. Czerkaszyn po raz ostatni boksował w sierpniu na gali organizowanej na stadionie we Wrocławiu, gdzie niespodziewanie stracił zero w rekordzie.

- Bardzo chciałbym, żeby ten rok był okresem powrotu do poważnego boksu Fiodora Czerkaszyna. Po ostatniej fatalnej walce Fiodora czuję się trochę winny, ponieważ zgodziłem się na fatalny eksperyment z przygotowaniami. Fiodor dołączył do obozu Oleksandra Usyka, wykazał się nieprawdopodobnym hartem ducha, przetrwał ten obóz, co było fenomenem, ale w walce był skatowany innymi, niż dotychczas metodami treningowymi - wspomina w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza.

- Fiodor bardzo to przeżył, ale to dla nas wszystkich był szok. Bardzo bym chciał, żeby Fiodor stoczył 2-3 szybkie walki i ponownie zaczął być odbierany jako pięściarz, którego stać na naprawdę dużo w wadze średniej - dodaje prezes grupy KnockOut Promotions.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

W walce wieczoru gali KBN 33 w Białymstoku dojdzie do walki o byłego mistrza Europy Kamila Szeremety z Abelem Miną. Kibice zobaczą w akcji również m.in. dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka, Rafała Wołczeckiego i Ihosvanego Garcię. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa.