Adam Balski (15-0, 9 KO) już w pierwszej rundzie znokautował Jarosława Prusaka (9-5, 9 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Pięściarz z Nowego Sącza padał na deski dwukrotnie przed przerwaniem pojedynku.

Pochodzący w Kalisza Balski aktywnie wszedł w walkę i wyprowadzał sporo ciosów. Atakował również Prusak, który polował na mocne ciosy sierpowe. Bardziej precyzyjny był Balski, który kontrującymi uderzeniami dwukrotnie rzucał przeciwnika na deski. Po drugim liczeniu, walka została przerwana przez sędziego. W tym samym momencie narożnik Prusaka rzucił ręcznik, poddając swojego zawodnika.

Dla boksującego w kategorii junior ciężkiej Balskiego to drugie tegoroczne zwycięstwo. Podopieczny trenera Fiodora Łapina wygrał przed czasem po raz pierwszy od ponad trzech lat.