Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Adam Kownacki (20-3, 15 KO) udzielił telewizji Showtime krótkiego wywiadu po przegranej walce z Alim Demirezenem (17-1, 12 KO). Polak nie był zadowolony ze swojej postawy oraz zapowiedział, że nie chce żegnać się w nowojorską publicznością porażką.

- Czułem się w ringu zardzewiały. Miałem długą przerwę i czułem to w walce. Nie potrafiłem go wyprzedzać, tak jak chciałem. Przyjąłem sporo ciosów, a sam nie siadałem tak na uderzeniach, jak to sobie zakładaliśmy - powiedział "Babyface".

- Nie boksował od października, mój obóz treningowy był naprawdę dobry, ale coś nie zagrało. Muszę obejrzeć ten pojedynek, ale nie potrafiłem go wyprzedzać. Popełniałem stare błędy, zamiast kontynuować to, co robiłem w pierwszych dwóch rundach. Muszę teraz porozmawiać z żoną, ale nie chcę odchodzić jako przegrany. Mam wiele wspaniałych wspomnień z nowojorską publicznością, więc pewnie będę chciał stoczyć jeszcze jedną walkę - dodał Kownacki.

33-letni pięściarz z Polski ostatnie profesjonalne zwycięstwo odniósł blisko trzy lata temu. Przed porażką z Demirezenem, Kownacki dwukrotnie przegrywał z Finem Robertem Heleniusem.