Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

9 września podczas gali na stadionie MOSiR w Radomiu na ring powróci doświadczony Albert Sosnowski (49-8-2, 30 KO). "Dragon" zmierzy się z Łukaszem Różańskim (6-0, 5 KO), a promotor gali Tomasz Babiloński jest przekonany - będzie nokaut. I idzie o zakład.

- Albert ma 38 lat, ale chce jeszcze spróbować swoich sił w ringu. Wcale nie przekreślałbym Sosnowskiego, choć według mnie to powinna być ostatnia jego walka. Powinien być odpowiednio przygotowany, bo wiedział o pojedynku trzy miesiące wcześniej - ocenia w rozmowie z WP SportoweFakty sternik Babilon Promotion.

Kolejnym przeciwnikiem Sosnowskiego będzie Łukasz Różański (6-0, 5 KO) podczas gali, gdzie główną atrakcją wieczoru będzie konfrontacja Krzysztofa Zimnocha z mocno bijącym Joeyem Abellem. Rzeszowianin jest dopiero na początku drogi i ewentualny triumf byłby zdecydowanie najcenniejszym skalpem w karierze. Promotor nie ma żadnych wątpliwości, iż starcie wagi ciężkiej zakończy się nokautem.

- "Dragon" ma o wiele większe doświadczenie, myślę, że od pierwszego gongu w ringu będą szły iskry. Nie wierzę w to, że walka potrwa pełny dystans i mogę się założyć o każde pieniądze, że któryś z nich padnie - dodał Babiloński.

Kup bilet, zobacz na żywo walki Zimnoch - Abell i Sosnowski - Różański >>